Kontakt

CERBER ALARMY Arkadiusz Ciesielski

ul. Szybowników 28 (Lotnisko)
64-100 Leszno

Właściciel firmy

Arkadiusz Ciesielski

[javascript protected email address]
Dyrektor ds. Technicznych

Krzysztof Brońka

[javascript protected email address]
604 189 190
Sekretariat

Anna Fiebich

[javascript protected email address]
535 449 344
Kierownik robót

Dawid Stróżyński

[javascript protected email address]
535 449 118
CERBER ALARMY Oddział Terenowy we Wrocławiu

Ul.Poleska 43,
51-354 Wrocław

Wieloletnie doświadczenie w montażu systemów alarmowych

Pragniemy podzielić się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem, jeżeli chodzi o systemy alarmowe Leszno oraz montaż monitoringu Leszno. Działamy na rynku od 1996 roku, dlatego wiemy czego potrzebują klienci, jakie alarmy Leszno najlepiej działają w domach oraz firmach. Przygotowaliśmy szereg sprawdzonych rozwiązań umożliwiających podniesienie bezpieczeństwa w każdym obiekcie.

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się, jaki alarm do domu Leszno będzie najlepszy oraz w jakie kamery Kościan warto zainwestować, napisz lub zadzwoń do nas. Nasi eksperci podpowiedzą i zaprojektują rozwiązania na miarę Twoich potrzeb. Świadczone przez nas usługi odznaczają się najwyższą jakością. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która robi wszystko, aby zadbać o bezpieczeństwo Twoich nieruchomości.

Formularz kontakowy    * Pola obowiązkowe    Wysokiej jakości kamery oraz inne rodzaje zabezpieczeń

    Osoby, które pragną zainwestować w wysokiej jakości kamery do domu Leszno oraz alarmy zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami. W naszej ofercie znajdziesz szeroki pakiet zabezpieczeń do każdego budynku m.in. kamery Leszno. Używamy nowoczesnych, niezawodnych rozwiązań, dzięki którym obiekty są chronione przed nieproszonymi gośćmi oraz włamywaczami.

    Nasza nowoczesna działalność gospodarcza wyróżnia się dostarczaniem systemów alarmowych mogących pracować w różnych trybach. Dzięki dowolności konfiguracji monitoring Leszno działa bez zarzutu i umożliwia nagrywanie działań odbywających się na terenie obiektu, jak i wokół niego.

    Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji.